BM Güvenlik Konseyi (BMGK) - Sputnik Türkiye, 1920
POLİTİKA
Türkiye ve dünya politikasından en güncel haberler, açıklamalar

Ahmet Hakan: Özel hayatınıza da genel hayatınıza da biraz dikkat edin be kardeşim

© AAAhmet Hakan
Ahmet Hakan - Sputnik Türkiye, 1920, 27.06.2022
Abone olTelegram
Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, CHP'li Aykut Erdoğdu'nun eski eşi ile görüntülü konuşmasının, sosyal medyaya yansımasının ardından "Özel hayatınıza da genel hayatınıza da biraz dikkat edin be kardeşim" dedi.
Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, CHP'li Aykut Erdoğdu'nun 25 Nisan 2022'de ayrıldığı eski eşi Özge Pomen'in arasında boşanmadan önce geçen bir konuşmasının sosyal medyada gündem olmasına ilişkin olarak, "Özel hayatınıza da genel hayatınıza da biraz dikkat edin be kardeşim" değerlendirmesinde bulundu.
Hakan yazısında, "Özele girmeme kaygısı ile siyasi nüfuz kullanmaya tepki gösterme gerekliliği arasında gidip geldim. Tekrar başa dönüyorum: Tamam, özel hayatlar üzerinden bel altı vuruşlara karşıyız. Tamam, mahrem telefon görüşmelerinin ifşa edilmesinden hoşlanmıyoruz. Tamam, bu tür skandalları siyasetin malzemesi yapmamak gerekir Hepsine tamam. Ama yine de siyasetçilerimizin de kendilerine bir çekidüzen vermeleri gerektiğinin altını çizmek durumundayız." düşüncesini dile getirdi.
Hakan şunları kaydetti:
"Aykut Erdoğdu’nun şahsında bütün siyasetçilerimize sesleniyorum: Göz önündesiniz, dikkat merkezindesiniz, toplumsal sorumluluklarınız var, partinizin saygınlığını temsil eden bir noktadasınız. Özel hayatınıza da genel hayatınıza da biraz dikkat edin be kardeşim."
Tuba Torun- Erkut Aydoğdu - Sputnik Türkiye, 1920, 26.06.2022
TÜRKİYE
Eski eşiyle telefon konuşması kaydını doğrulayan CHP'li Erdoğdu, yeni eşi Torun'dan özür diledi
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала