Yılın Astronomi Fotoğrafçısı Yarışmasının finalistleri - Sputnik Türkiye
MULTİMEDYA
Politika, uluslararası ilişkiler, bilim, magazin, tarih, sanat gibi farklı alanlarda hazırlanan fotoğraf galerisi, video galerisi, infografik, hareketli grafik ve karikatürler.

Dünyanın en pahalı ayakkabısı: The Passion Diamond

Abone olTelegram
17 milyon dolar değerindeki 'dünyanın en pahalı' ayakkabısı bugün Dubai’deki 7 yıldızlı Burj el Arab otelinde sergilendi.
© AFP 2022'The Passion Diamond' adı verilen ayakkabı gerçek altın ve elmasla süslü.
Dünyanın en pahalı ayakkabısı - Sputnik Türkiye
1/5
'The Passion Diamond' adı verilen ayakkabı gerçek altın ve elmasla süslü.
© AFP 202262.4 milyon BAE dirhemi(17 milyon dolar) değerindeki yüzlerce elmas ve 2 15 kıratlık elmasla süslenen The Passion Diamond adlı ayakkabı, dün Dubai'de görücüye çıktı.
Dünyanın en pahalı ayakkabısı: The Passion Diamond - Sputnik Türkiye
2/5
62.4 milyon BAE dirhemi(17 milyon dolar) değerindeki yüzlerce elmas ve 2 15 kıratlık elmasla süslenen The Passion Diamond adlı ayakkabı, dün Dubai'de görücüye çıktı.
© AFP 2022Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli Jada Dubai ile Passion Jewellers iş birliği sonucunda üretilen ayakkabı, Dubai'deki 7 yıldızlı Burj el Arab otelinde gösterildi.
Dünyanın en pahalı ayakkabısı: The Passion Diamond - Sputnik Türkiye
3/5
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) merkezli Jada Dubai ile Passion Jewellers iş birliği sonucunda üretilen ayakkabı, Dubai'deki 7 yıldızlı Burj el Arab otelinde gösterildi.
© AFP 2022The Passion Diamond, daha önce dünyanın en pahalı ayakkabısı olarak bilinen ve 15.1 milyon dolar değerindeki Debbie Wingham topuklu ayakkabıyı geride bırakarak dünyanın en pahalısı oldu.
Dünyanın en pahalı ayakkabısı: The Passion Diamond - Sputnik Türkiye
4/5
The Passion Diamond, daha önce dünyanın en pahalı ayakkabısı olarak bilinen ve 15.1 milyon dolar değerindeki Debbie Wingham topuklu ayakkabıyı geride bırakarak dünyanın en pahalısı oldu.
© AFP 2022Mücevherleri sağlayan Passion Jewellers'ın Genel Müdürü Hemant Karamchandani, "Dubai, milyonerlerin ve milyarderlerin şehridir. Bütün Körfez bölgesiyle birlikte onu da potansiyel bir pazar olarak görüyoruz" dedi.
Dünyanın en pahalı ayakkabısı: The Passion Diamond - Sputnik Türkiye
5/5
Mücevherleri sağlayan Passion Jewellers'ın Genel Müdürü Hemant Karamchandani, "Dubai, milyonerlerin ve milyarderlerin şehridir. Bütün Körfez bölgesiyle birlikte onu da potansiyel bir pazar olarak görüyoruz" dedi.
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала