Yılın Astronomi Fotoğrafçısı Yarışmasının finalistleri - Sputnik Türkiye
MULTİMEDYA
Politika, uluslararası ilişkiler, bilim, magazin, tarih, sanat gibi farklı alanlarda hazırlanan fotoğraf galerisi, video galerisi, infografik, hareketli grafik ve karikatürler.

New York JFK Havalimanı'nı su bastı

Abone olTelegram
New York’ta bulunan John F. Kennedy (JFK) Havalimanı'nda su sızıntısı baskına neden oldu, havalimanının bir bölümü kısmen tahliye edildi.
© AA / Mohammed ElshamyDünya'nın en yoğun ulaşım noktalarından biri olan ve New York'un en önemli havalimanı olarak bilinen John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'nı su bastı.
New York JFK Havalimanı'nı su bastı - Sputnik Türkiye
1/5
Dünya'nın en yoğun ulaşım noktalarından biri olan ve New York'un en önemli havalimanı olarak bilinen John F. Kennedy Uluslararası Havalimanı'nı su bastı.
© AA / Mohammed ElshamyManhattan'ın doğusundaki Long Island adasında yer alan havalimanının 4. terminalinde, önceki günlerde gerçekleşen fırtınanın da etkisiyle ana su boruları patladı.
New York JFK Havalimanı'nı su bastı - Sputnik Türkiye
2/5
Manhattan'ın doğusundaki Long Island adasında yer alan havalimanının 4. terminalinde, önceki günlerde gerçekleşen fırtınanın da etkisiyle ana su boruları patladı.
© AA / Mohammed ElshamySu baskını nedeniyle yolcuların valizleri ıslanırken, elektrik kesintisinin de yaşandığı terminal kısmen boşaltıldı.
New York JFK Havalimanı'nı su bastı - Sputnik Türkiye
3/5
Su baskını nedeniyle yolcuların valizleri ıslanırken, elektrik kesintisinin de yaşandığı terminal kısmen boşaltıldı.
© AA / Mohammed ElshamyHava muhalefeti nedeniyle günlerdir bekleyişini sürdüren yolcular, bagajlarının da su baskınından etkilenmesi nedeniyle zor anlar yaşadı.
New York JFK Havalimanı'nı su bastı - Sputnik Türkiye
4/5
Hava muhalefeti nedeniyle günlerdir bekleyişini sürdüren yolcular, bagajlarının da su baskınından etkilenmesi nedeniyle zor anlar yaşadı.
© AA / Mohammed ElshamySu baskını ve hava muhalefeti yüzünden ardı ardına rötarlar yaşayan yolcuların bekleyişi sürüyor.
New York JFK Havalimanı'nı su bastı - Sputnik Türkiye
5/5
Su baskını ve hava muhalefeti yüzünden ardı ardına rötarlar yaşayan yolcuların bekleyişi sürüyor.
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала