Dünya haritası - Sputnik Türkiye
DÜNYA
Rusya, ABD, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından son dakika haberleri, analizler ve özel dosyalar.

Trump: Tarihte hiçbir politikacıya bu kadar kötü, bu kadar adaletsiz davranılmamıştı

Abone olTelegram
Basının kendisinin üzerine geldiğini söyleyen ABD Başkanı Trump, “Tarihte hiçbir politikacıya bu kadar kötü, bu kadar adaletsiz davranılmamıştı” ifadelerini kullandı.

ABD Başkanı Donald Trump - Sputnik Türkiye
Trump, en büyük Hristiyan üniversiteden seslendi: Amerika'da hükümete değil Tanrı'ya taparız
ABD Başkanı Donald Trump, Sahil Güvenlik Akademisi’nin mezuniyet töreninde ‘içini döktü.’ Törende bir konuşma yapan Trump, mezunlara “Hayattan dersler çıkardıkça yaşadıklarınızın her zaman adil olmadığını göreceksiniz, hak etmediğiniz şeylerin başınıza geldiğini göreceksiniz ama çalışmalı ve savaşmalısınız” sözleriyle seslendi.

Başkanlığı döneminde ikinci kez bir mezuniyet töreninde konuşan Trump, kendisinden de örnek vererek “Son zamanlarda bana nasıl davrandıklarına bakın, özellikle de medya tarafından. Tarihte hiçbir politikacıya bu kadar kötü, bu kadar adaletsiz davranılmamıştı” dedi ve şöyle devam etti:

“Cesaretinizi kırmalarına izin veremezsiniz, krizlerin ve her şeye hayır diyenlerin hayallerinizi engellemesine izin veremezsiniz. Güçlükler sizi daha güçlü yapacaktır. Teslim olmayın, arkanıza bakıp doğruluğundan emin olduğunuz şeyin yapmayı bırakmayın. Değerli olan hiçbir şey asla ama asla kolay elde edilmez. Siz kavganızda haklı oldukça daha fazla itirazla karşılaşacaksınız.”

Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала