Yılın Astronomi Fotoğrafçısı Yarışmasının finalistleri - Sputnik Türkiye
MULTİMEDYA
Politika, uluslararası ilişkiler, bilim, magazin, tarih, sanat gibi farklı alanlarda hazırlanan fotoğraf galerisi, video galerisi, infografik, hareketli grafik ve karikatürler.

Yunanistan'da kemer sıkma politikalarına karşı binlerce kişi sokağa çıktı

Abone olTelegram
Yunanistan'ın başkenti Atina'da toplanan 7 bin kişilik grup, hükümetin iş kanunundaki değişiklik planlarını protesto etti.
© REUTERS / Alkis KonstantinidisEkonomik darboğazdaki Yunanistan'da binlerce gösterici, kemer sıkma önlemlerine karşı gösteri düzenledi.
Yunanistan hükümet protestosu - Sputnik Türkiye
1/5
Ekonomik darboğazdaki Yunanistan'da binlerce gösterici, kemer sıkma önlemlerine karşı gösteri düzenledi.
© REUTERS / Alkis Konstantinidis Mücadeleci İşçi Cephesi'nin (PAME) çağrısıyla başkent Atina'daki Sintagma Meydanı'nda toplanan göstericiler, hükümetin iş kanundaki değişiklik planlarını protesto etti.
Yunanistan hükümet protestosu - Sputnik Türkiye
2/5
Mücadeleci İşçi Cephesi'nin (PAME) çağrısıyla başkent Atina'daki Sintagma Meydanı'nda toplanan göstericiler, hükümetin iş kanundaki değişiklik planlarını protesto etti.
© REUTERS / Alkis Konstantinidis Meclisin önünde toplanan yaklaşık 7 bin kişilik grup, emeklilik ve maaş kesintilerine karşı sloganlar attı. Göstericiler, asgari ücretin artırılmasına yönelik taleplerini de dile getirdi.
Yunanistan hükümet protestosu - Sputnik Türkiye
3/5
Meclisin önünde toplanan yaklaşık 7 bin kişilik grup, emeklilik ve maaş kesintilerine karşı sloganlar attı. Göstericiler, asgari ücretin artırılmasına yönelik taleplerini de dile getirdi.
© REUTERS / Alkis Konstantinidis Yunan ekonomi yönetimi ile ülkenin uluslararası kreditörlerinin temsilcileri bu hafta bir araya gelerek, özellikle iş kanununda değişiklikleri içeren yeni kemer sıkma önlemlerine dair müzakerelere başlayacak.
Yunanistan hükümet protestosu - Sputnik Türkiye
4/5
Yunan ekonomi yönetimi ile ülkenin uluslararası kreditörlerinin temsilcileri bu hafta bir araya gelerek, özellikle iş kanununda değişiklikleri içeren yeni kemer sıkma önlemlerine dair müzakerelere başlayacak.
© REUTERS / Alkis Konstantinidis Kreditörler, iş kanununda değişikliğe gidilerek, toplu iş sözleşmelerinin yapısının değişmesini ve işten çıkarılmaların kolaylaştırılmasını talep ediyor.
Yunanistan hükümet protestosu - Sputnik Türkiye
5/5
Kreditörler, iş kanununda değişikliğe gidilerek, toplu iş sözleşmelerinin yapısının değişmesini ve işten çıkarılmaların kolaylaştırılmasını talep ediyor.
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала