Yılın Astronomi Fotoğrafçısı Yarışmasının finalistleri - Sputnik Türkiye
MULTİMEDYA
Politika, uluslararası ilişkiler, bilim, magazin, tarih, sanat gibi farklı alanlarda hazırlanan fotoğraf galerisi, video galerisi, infografik, hareketli grafik ve karikatürler.

Shaolin rahiplerinin nefes kesen antrenmanı

Abone olTelegram
Shaolin Kungfu teknikleri, dövüş sanatını yepyeni bir düzeye taşıyor.

Çin'in Henan eyaletindeki Shaolin Tapınağı'nda yaşayan rahiplerin, inaçları açısından diğer rahiplerden farkı yok. Ancak onların en büyük hedefi, tüm dünyevi zevklerden kendilerini arındırmak ve ‘Shaolin Kung-Fu' sanatını en üst seviyede pratik etmek.

© Fotoğraf : DHAShaolin Manastırı’ndaki keşişler tarafından uygulanan Shaolin Kungfu teknikleri, dövüş sanatını yepyeni bir düzeye taşıyor.
Shaolin rahiplerinin nefes kesen antremanı - Sputnik Türkiye
1/5
Shaolin Manastırı’ndaki keşişler tarafından uygulanan Shaolin Kungfu teknikleri, dövüş sanatını yepyeni bir düzeye taşıyor.
© Fotoğraf : DHAShaolin keşifleri gücünün sadece ve sadece zihinlerinden geldiğine inandıkları için, eğitim sırasında bedenleriyle neredeyse sınırsızca her şeyi yapabiliyorlar.
Shaolin rahiplerinin nefes kesen antremanı - Sputnik Türkiye
2/5
Shaolin keşifleri gücünün sadece ve sadece zihinlerinden geldiğine inandıkları için, eğitim sırasında bedenleriyle neredeyse sınırsızca her şeyi yapabiliyorlar.
© Fotoğraf : DHARahiplerin hareketlerinin tasarımı ve düzenlenmesi eski Çin tıbbi bilgilerine dayanıyor.
Shaolin rahiplerinin nefes kesen antremanı - Sputnik Türkiye
3/5
Rahiplerin hareketlerinin tasarımı ve düzenlenmesi eski Çin tıbbi bilgilerine dayanıyor.
© Fotoğraf : DHARahiplerin teknikleri denge, güç, dayanıklılık ve kendini savunma becerisi üzerine kurulu. Neredeyse hiç geri çekilmeden akıl almaz seviyelerde acıya dayanabiliyorlar.
Shaolin rahiplerinin nefes kesen antremanı - Sputnik Türkiye
4/5
Rahiplerin teknikleri denge, güç, dayanıklılık ve kendini savunma becerisi üzerine kurulu. Neredeyse hiç geri çekilmeden akıl almaz seviyelerde acıya dayanabiliyorlar.
© Fotoğraf : DHAKeşişler, bedenlerinin dayanabileceklerinin ruh ve zihinlerine ait gücün semptomları olduğuna inanıyorlar.
Shaolin rahiplerinin nefes kesen antremanı - Sputnik Türkiye
5/5
Keşişler, bedenlerinin dayanabileceklerinin ruh ve zihinlerine ait gücün semptomları olduğuna inanıyorlar.
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала