Yılın Astronomi Fotoğrafçısı Yarışmasının finalistleri - Sputnik Türkiye
MULTİMEDYA
Politika, uluslararası ilişkiler, bilim, magazin, tarih, sanat gibi farklı alanlarda hazırlanan fotoğraf galerisi, video galerisi, infografik, hareketli grafik ve karikatürler.

Putin'den AK Partili eski vekile ‘devlet dostluk nişanı'

Abone olTelegram
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, aralarında TBMM Türkiye-Rusya Parlamentolararası Dostluk Grubu'nun eski başkanı Salih Kapusuz'un da bulunduğu 9 ülkenin vatandaşlarına ‘devlet dostluk nişanı' verdi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, aralarında TBMM Türkiye-Rusya Parlamentolararası Dostluk Grubu'nun eski başkanı Salih Kapusuz'un da bulunduğu 9 ülkenin vatandaşlarına ‘devlet dostluk nişanı' verdi. ‘Rusya Birlik Günü' nedeniyle Kremlin Sarayı'nda düzenlenen törende, Rusya ile ilişkilerde barış, dostluk, işbirliği ve anlayışın gelişmesine katkı sağlayan 9 ülkenin vatandaşlarına devlet nişanları, Putin tarafından takdim edildi.

© AA / Sefa KaracanRusya ile ilişkilerde barış, dostluk, işbirliği ve anlayışın gelişmesine katkı sağlayan 9 ülkenin vatandaşlarına devlet nişanları, Rusya lideri Putin tarafından takdim edildi.
Putin'den devlet nişanı - Sputnik Türkiye
1/5
Rusya ile ilişkilerde barış, dostluk, işbirliği ve anlayışın gelişmesine katkı sağlayan 9 ülkenin vatandaşlarına devlet nişanları, Rusya lideri Putin tarafından takdim edildi.
© AA / Sefa KaracanDevlet nişanıyla onurlandırılanlar arasında TBMM Türkiye-Rusya Parlamentolararası Dostluk Grubu'nun eski başkanı Salih Kapusuz da yer aldı.
Putin'den devlet nişanı - Sputnik Türkiye
2/5
Devlet nişanıyla onurlandırılanlar arasında TBMM Türkiye-Rusya Parlamentolararası Dostluk Grubu'nun eski başkanı Salih Kapusuz da yer aldı.
© AA / Sefa KaracanTörende konuşan Salih Kapusuz, "Bu nişan, kökleri 600 yıla dayanan ilişkilerimizin ve bugün halklarımız arasındaki sevgi, kardeşlik ve dostluğun göstergesidir" dedi.
Putin'den devlet nişanı - Sputnik Türkiye
3/5
Törende konuşan Salih Kapusuz, "Bu nişan, kökleri 600 yıla dayanan ilişkilerimizin ve bugün halklarımız arasındaki sevgi, kardeşlik ve dostluğun göstergesidir" dedi.
© AA / Sefa KaracanSalih Kapusuz, Vladimir Putin'in kendisine tevdi ettiği nişandan dolayı büyük onur duyduğunu ifade etti.
Putin'den devlet nişanı - Sputnik Türkiye
4/5
Salih Kapusuz, Vladimir Putin'in kendisine tevdi ettiği nişandan dolayı büyük onur duyduğunu ifade etti.
© AA / Sefa KaracanRusya lideri Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in kızı Leyla Aliyeva'ya da devlet dostluk nişanı verdi.
Putin'den devlet nişanı - Sputnik Türkiye
5/5
Rusya lideri Putin, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in kızı Leyla Aliyeva'ya da devlet dostluk nişanı verdi.
Haber akışı
0
Tartışmaya katılmak için
giriş yapın ya da kayıt olun
loader
Sohbetler
Заголовок открываемого материала